Calrec Audio w ofercie Pawlaki Pro Audio

Niezmiernie miło jest nam poinfmormować, że firma Pawlaki Pro Audio została partnerem w Polsce producenta cyfrowych systemów miksujących audio – brytyjskiej firmy CALREC: www.calrec.com

Założona w 1964 roku firma CALREC jest wiodącym projektantem i producentem najbardziej zaawansowanych systemów miksujących audio na świecie przeznaczonych przede wszystkim na rynek produkcji telewizyjnej.

Pod względem jakości wykonania, niezawodności i jakości dźwięku rozwiązania CALREC stanowią punkt odniesienia w branży na całym świecie.

Patrząc przez pryzmat portfolio produktów, w tym konsolet miksujących, rozwiązań do produkcji zdalnej, sieci audio, infrastruktury AoIP oraz IP, jak i możliwości integracji z urządzeniami firm trzecich, CALREC znajduje się w centrum zmieniających się wymagań dotyczących transmisji TV, wyznaczając przy tym nowe standardy.

CALREC doskonale rozumie potrzeby klientów i orientuje się w nowych technologiach, dzięki czemu systemy CALREC wyprzedzają technologicznie swoją epokę.

Wszystkie produkty CALREC są projektowane, produkowane i testowane w centrali firmy w Hebden Bridge (West Yorkshire, Anglia). Każdy etap powstawania produktu odbywa się na miejscu, zaczynając od wywiadów z klientami, na produkcji i testowaniu kończąc. Zapewnia to integralność całego procesu i gwarantuje standard jakości niezrównany na rynku konsoli broadcastowych.

Od 1 października 2019 roku rozwiązania CALREC są dostępne w ofercie firmy Pawlaki Pro Audio. Zapraszamy!