Partnerzy

Jesteśmy firmą dystrybucyjną uznanych światowych producentów urządzeń branży szeroko pojętego pro audio. Nasze prortfolio to lista uzupełniających się rozwiązań i sprawiających, że nasza oferta jest kompleksowa. Jesteśmy dalecy od kolekcjonowania marek. Selekcjonujemy tylko te najlepsze, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Z nieukrywaną przyjemnością i dumą prezentujemy Państwu listę partnerów i marek, które zaufały firmie Pawlaki Pro Audio, stanowiąc nas dystrybutorem ich produktów na rynku polskim.

K-Array to włoski designer i producent unikalnych systemów nagłośnieniowych, oferujący m.in. smukłe i ultrakompaktowe głośniki zdolne do reprodukcji dźwięku o najwyższej jakości. K-ARRAY nieustannie inwestuje w rozwój innowacyjnych technologii i tworzenie bezprecedensowych rozwiązań, idąc coraz dalej w poszukiwaniu rewolucyjnego designu, który nigdy nie idzie na kompromis w zakresie jakości dźwięku.

KSCAPE jest marką K-array, powstałą – jak pisze producent – poprzez połączenie miłości do dźwięku i pasji do światła. Owo wyjątkowe połączenie światła i dźwięku zaowocowało powstaniem systemu RAIL – wszechstronnego modułowego rozwiązania, w którym światło i dźwięk mogą być najlepiej wyrażone razem.

KGEAR to kolejna dywizja K-array, która oferuje budżetowe produkty i rozwiązania skierowane dla szerokopojętego rynku MI (sklepy muzyczne, DJ, szkoły, zespoły muzyczne, przenośne systemy audio), jak również dla rynku instalacyjnego (knajpki, barym sklepy, butiki) oraz tzw. commercial sound (duże instalacje rozproszone). Połączenie technologii K-array i ceny KGEAR pozwala każdemu znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie.

RTS Intercom Systems to uznana amerykańska marka w grupie Bosch i producent najlepszych na świecie systemów interkomowych. W ofercie RTS znajdują się najnowocześniejsze skalowalne matryce cyfrowe, zaawansowane pulpity interkomowe, systemy łączności bezprzewodowej oraz szeroka gama akcesoriów. Systemy komunikują się z wykorzystaniem wszystkich popularnych standardów: Omneo (Dante+OCA), ST2110, AES67, RVON, 4W, 2W.

Studio Technologies Inc. jest amerykańskim producentem rozwiązań dla broadcastu m.in. w dziedzinie systemów komentatorkich oraz interfejsów analogowo-cyfrowych / cyfrowo-analogowych audio dla zastosowań w sieciach bazujących na Dante i ST2110. Pulpity komentatorskie Studio Technologies stały się standardem światowym w produkcjach związanych z zawodami w grach komputerowymi (eSports, eGames).

GLENSOUND to brytyjski producent najwyżej jakości urządzeń oraz interfejsów audio przeznaczonych przede wszystkim dla rynku broadcast, choć i te z czasem znalzały zastosowania w branży teatralnej, rentalu czy obiektach sportowych. Dużą część portfolio zajmują urządzenia pracujące w sieci Dante AoIP. W ofercie znajdują się m.in. pulpity komentatorskie, systemy interkomowe, bazy casterskie dla eSport, hybrydy telefoniczne GSM, głośniki, miksery, sumatory i wzmaczniacze dystrybucyjne, interfejsy we/wy i wiele innych.

COIN jest marką handlową brytyjskiej firmy Glensound, pod którą oferowane są hybrydowe pulpity komentatorskie zaprojektowane pod kątem pełnej intergacji z cyfrowymi systemami interkomowymi RTS, bazującymi na technologii siecowej Omneo (Dante+OCA).

Wisycom ot firma z ponad 20-letnią tradycją w projektowaniu i produkcji urzadzeń do bezprzewodowej transmisji dźwięku, mająca swoje korzenie w marce Pastega. Obok doskonałych bezprzewodowych systemów mikrofonów i zwrotnych (IEM) firma oferuje profesjonalne systemy łączności reporterskiej (do 10km) oraz zaawansowane systemy dystrybucji sygnałów RF (w tym po światłowodzie), które znalazły uznanie podczas największych i najbardziej prestiżowych produkcji TV na świecie oraz takich wydarzeń sportowych jak MotoGP, F1, Tour de France czy Giro d’Italia.

Sound Devices to amerykański producent przenośnych mikserów i rekorderów audio, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych realizatorów dźwięku na planie filmowym, jak i na potrzeby zastosowań konsumenckich. Świetny stosunek jakości reprodukowanego dźwięku do ceny tych urządzeń sprawia, że są to najpopularniejsze miksery/rekordery na świecie. Obok nich w ofercie znajdują się również systemy cyfrowych mikrofonów bezprzewodowych A20 / Nexus w pełni integrujące się z rejestratorami Sound Devices serii 8.

Aaton Digital to francuski producent przenośnych mikserów i rekorderów audio serii Cantar, przeznaczonych dla wymagających realizatorów dźwięku na planie filmowym. Genialne wręcz brzmienie i możliwości reprodukcji dźwięku tych urządzeń znalazły uznanie wśród renomowanych realizatorów, których twórczość została nagrodzona m.in. przez Amerykańską Akademię Filmową (np. Oscar dla Johna Casaliego za Bohemian Rhapsody).

BSRF jest manufakturą projektującą i produkującą urządzenia dla potrzeb dystrybucji sygnału RF, w tym splittery dla potrzeb ENG, mierniki sygnału i interfejsy światłowodowe RF. Z rozwiązań tych korzystają profesjonaliści na całym świecie. Produkty BSRF są projektowane i produkowane we Francji.

Audioroot jest francuskim producentem akumulatorów typu eSmart oraz systemów dystrybucji zasilania przeznaczonych do zasilania przenośnych systemów audio instalowanych w torbach oraz na wózkach. Rozwiązania Audioroot należą do najbardziej popularnych na świecie.

K-Tek to niewielka rodzinna manufaktura z Kalifornii, w której od ponad 25 lat produkowane są najlepsze tyczki (boompoles) dla realizatorów dźwięku oraz ich asystentów na planach filmowych i telewizyjnych. Każdego dnia zespół K-Tek zamienia grafit, aluminium, stal i inne materiały w produkty, którym zaufało tak wiele osób na świecie.

Stingray to dziś osobna marka K-Tek, oferująca najwyższej jakości torby audio oraz akcesoria dla ludzi filmu. Linia toreb Stingray firmy K-Tek szturmem podbiła rynek od czasu ich wprowadzenia w 2014 roku. Dzięki inteligentnej konstrukcji toreb, inspirowanej opiniami osób na codzień pracujących i nagrywających dźwięk w terenie, te torby nazywane są „Torbami Audio od Ludzi Dźwięku dla Ludzi Dźwięku – w końcu!”. 

Viviana Straps to włoski producent pasów i akcesoriów do mocowania mikrofonów oraz nadajników na osobie aktora filmowego i teatralnego. Firma oferuje również rozwiązanie Viviana Cloud – internetową platformę (on-line) do zarządzania danymi dźwiękowymi w filmach i telewizji, umożliwiającą przesyłanie nagrań bezpośrednio do chmury.

Audinate to marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Nie ma na świecie producenta profesjonalnych urządzeń audio, który nie zaimplementowałby w swoich urządzeniach interfejsu do komunikacji sieciowej audio Dante, który to standard został stworzony właśnie przez Audinate. W zakresie dystrybucji Pawlaki Pro Audio dla rynku broadcastowego znajduje się Dante Domain Manager (DDM) – oprogramowanie do zarządzenia i moniotorowania transmisji dźwięku pomiędzy urządzeniami w rozległych sieciach Dante i ST2110.

Nixer Pro Audio to brytyjski producent urządzeń przeznaczonych do monitorowania sygnałó audio w sieci Dante. W ofercie znajdują się zarówno urządzenia stacjonarne przeznaczone do montażu w stajakach 19″, jak i jednostki przenośne, pełniące funkcję sprzętowego Dante Controlera.

Craltech jest rodzinną manufakturą z Barcelony, produkującą profesjonalne monitory broadcastowe oraz zaawansowane podzielniki obrazu (multiviewer) dla zastosowań telewizyjnych i centrów monitoringu/zarządzania. W ofercie znajdują się ultra jasne monitory oglądowe oraz rozwiązania typu Quad (FHD/4K). Konstrukcja podzielników bazuje na własnych rozwiązaniach sprzętowych, wykluczając zastosowanie komputerów PC wewnątrz urządzeń, co przekłada się na wyższą wydajność, mniejszy pobór mocy i minimalne opóźnienia w sygnale.

ERECA to francuski producent urządzeń i systemów do transmisji sygnałów przez światłowód. W 1998 roku firma zintegrowała technikę multipleksowania optycznego (DWDM, CWDM), a jej ponad 30-letnie doświadczenie to lista zawsze innowacyjnych urządzeń i rozwiązań. ERECA oferuje bardziej niezawodne i wydajne produkty dzięki przeplataniu i stosowaniu technik wymaganych i opracowanych dla różnych gałęzi działalności. Ich flagowy produkt to Stage Racer 2, oferujący transmisję IP po światłowodzie dla sygnałów wideo (SD/HD/3G/6G/12G), audio (analog mic/line/AES/MADI/Dante-AES67) oraz kontroli (RS, GPIO).

HedBox to słoweński producent wydajnych akumulatorów, ładowarek i akcesoriów montażowych przeznaczonych dla profesjonalnych kamkoderów i kamer fimowych. W ofercie znajdują się również rozwiązania dla cyfrowych aparatów fotograficznych, używanych dziś w produkcji filmowej i telewizyjnej.

KLOTZ a.i.s. to firma z ponad 40-letnią tradycją w branży proAV. Ten bawarski producent oferuje nie tylko wysokiej jakości kable i przewody, ale również gotowe systemy dystrybucji sygnałów, znajdujące zastosowanie w najbardziej wymagających aplikacjach branży telewizyjnej, instalacyjnej oraz koncertowej.

Dane rejestrowe:
Pawlaki Pro Audio
Kościelna Droga 105D
05-092 Łomianki Dolne
NIP: 7751067557

Email: pawlaki [at] pawlaki.com
Tel.: +48 692 213 713

Biuro handlowe:
Wiślana 32E
05-092 Łomianki Dolne

Godziny pracy:
Pon-Pt: 9:00-17:00
So: fiesta
N: siesta

Mapa dojazdu: