Pawlaki Pro Audio dystrybutorem Glensound w Polsce

Czas na noworoczną nowość! Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że od 1 stycznia 2023 roku firma Pawlaki Pro Audio została oficjalnym dystrybutorem brytyjskiej marki Glensound w Polsce.

W ofercie Glensound  znajdą Państwo najwyżej jakości urządzenia oraz interfejsy audio przeznaczone przede wszystkim dla rynku broadcast, choć i te z czasem znalzały zastosowania w branży teatralnej, rentalu czy obiektach sportowych. Dużą część portfolio zajmują urządzenia pracujące w sieci Dante AoIP. W ofercie znajdują się m.in. pulpity komentatorskie, systemy interkomowe, bazy casterskie dla eSport, hybrydy telefoniczne GSM, głośniki, miksery, sumatory i wzmaczniacze dystrybucyjne, interfejsy we/wy i wiele innych. Urządzenia takkie jak Paradiso, Divine czy GTM stały się wręcz ikonami produktów w branży.

Sebastian Pawlak, właściciel PAWLAKI PRO AUDIO: Do współpracy zaprosił mnie Marc Wilson, z którym znamy się – bagatela – dobre 15 lat. Poznała nas ze sobą moja przyjaciółka i wnuczka wynalazcy radaru, Bettina Hülsmeyer. To było jakoś w 2006 lub 2007 roku. W tamtym czasie Glensound stał się rozpoznawalny jako producent jednych najlepszych i mocno innowacyjnych pulpitów komentatorskich. Zaproponowałem wówczas komuś, żeby zająć się dystrybucją tej marki, ale ten ktoś nie wykazał najmniejszego zainteresowania. I tak, przez 15 lat spotykaliśmy się z Markiem, i Gavinem na kolejnych edycjach IBC oraz ISE, żeby z końcem 2022 roku podpisać umowę dystrybucyjną. Do tej pory oferowaliśmy tylko pulpity komentatorskie COIN SIlver 4016 powstałe we współpracy Glensound z RTS – teraz pełne portfolio Glensound będzie dostępne w ofercie Pawlaki Pro Audio i naszych partnerów.

Szczęśliwego 2023 Roku z Pawlaki Pro Audio! Zapraszamy!