Audinate DDM w ofercie Pawlaki Pro Audio

Po długich rozmowach i negocjacjach z firmą Audinate, które rozpoczęły się podczas IBC2019, w dniu 20 maja 2020 firma Pawlaki Pro Audio podpisała umowę na dystrybucję oprogramowania Dante Domain Manager (DDM) dla klientów rynku broadcastowego w Polsce.Sebastian Pawlak, właściciel: Oferta dystrybucyjna Pawlaki Pro Audio w zakresie rozwiązań dla potrzeb reprodukcji dźwięku oraz komunikacji krytycznej (interkom) opiera się w znacznym stopniu o urządzenia dedykowane do pracy w sieci z wykorzystaniem protokołów Dante, Omneo, AES67 oraz ST2110. O Dante Domain Managera byliśmy pytani od samego początku przez naszych kontrahentów, więc naturalną koleją rzeczy było pozyskanie w dystrybucję pakietu DDM od Audinate, aby móc go oferować na rynku produkcji telewizyjnej.

 

 

Łukasz Starakiewicz, Technical Sales Manager: Jeszcze jakiś czas temu „bawiliśmy się” urządzeniami RTS czy Studio Technologies, tworząc pierwsze systemy AoIP wykorzystujące Dante w warstwie transportu dźwięku. Było to 5, 10… 25 urządzeń dedykowanych dla danego studia czy wozu transmisyjnego. Dzisiaj tworzone są naprawdę duże sieci pod kątem dystrybucji audio, a wymagania, a wręcz oczekiwania użytkowników rosną z każdym dniem i pomysłem na nową strukturę. Sieci przestały być płaskie – tylko patrzeć jak warstwa trzecia zadomowi się na dobre w naszym telewizyjnym świecie. Jeszcze wczoraj myśleliśmy, że to nastąpi jutro, ale owo jutro to dziś dzień powszedni. Stoją przed nami duże wyzwania i nie wyobrażam sobie pracy bez DDM.

Zgodnie z polityką Audinate oferujemy Państwu przed zakupem ograniczone czasowo wersje oprogramowania Dante Domain Manager, abyście mogli przetestować jego możliwości we własnym środowisku sieciowym.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i rozmów.

Dane rejestrowe:
Pawlaki Pro Audio
Kościelna Droga 105D
05-092 Łomianki Dolne
NIP: 7751067557

Email: pawlaki [at] pawlaki.com
Tel.: +48 692 213 713

Biuro handlowe:
Wiślana 32E
05-092 Łomianki Dolne

Godziny pracy:
Pon-Pt: 9:00-17:00
So: fiesta
N: siesta

Mapa dojazdu: