Nowe marki dla sektora ENG w ofercie Pawlaki Pro Audio

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o pozyskaniu do portfolio dystrybucyjnego firmy Pawlaki Pro Audio kolejnych czterech topowych marek oferujących wysokiej jakości produkty dla szeroko pojętego rynku ENG, czyli produkcji audio na planach filmowych i telewizyjnych. Są to: Sound Devices (USA), K-Tek (USA), Stingray (USA) oraz Audioroot (Francja).

Sound Devices to amerykański producent przenośnych mikserów i rekorderów audio, przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych realizatorów dźwięku na planie filmowym, jak i na potrzeby zastosowań konsumenckich. Świetny stosunek jakości reprodukowanego dźwięku do ceny tych urządzeń sprawia, że są to najpopularniejsze miksery/rekordery na świecie.

K-Tek to niewielka rodzinna manufaktura z Kalifornii, w której od ponad 25 lat produkowane są najlepsze tyczki (boompoles) dla realizatorów dźwięku oraz ich asystentów na planach filmowych i telewizyjnych. Każdego dnia zespół K-Tek zamienia grafit, aluminium, stal i inne materiały w produkty, którym zaufało tak wiele osób na świecie.

Stingray to dziś osobna marka K-Tek, oferująca najwyższej jakości torby audio oraz akcesoria dla ludzi filmu. Linia toreb Stingray firmy K-Tek szturmem podbiła rynek od czasu ich wprowadzenia w 2014 roku. Dzięki inteligentnej konstrukcji toreb, inspirowanej opiniami osób na codzień pracujących i nagrywających dźwięk w terenie, te torby nazywane są „Torbami Audio od Ludzi Dźwięku dla Ludzi Dźwięku – w końcu!”. 

Audioroot jest francuskim producentem akumulatorów oraz systemów dystrybucji zasilania przeznaczonych do zasilania przenośnych systemów audio instalowanych w torbach oraz na wózkach. Rozwiązania Audioroot należą do najbardzej popularnych na świecie.

Sebastian Pawlak, właściciel PAWLAKI PRO AUDIO: Ostatnie dwa lata pokzały duże zainteresowanie klientów sektora ENG oferowanymi przez nas produktami marek Wisycom, Aaton, BSRF oraz HedBox. W przypadku Pawlaki Pro Audio sprzedaży każdego urządzenia towarzyszy doskonały support techniczny z opcją otrzymania sprzętu zamiennego na czas ewentualnej naprawy, co dla ludzi realizujacych dźwięk na planach filmowych jest bardzo istotne. To właśnie oni zaczęli z nami rozmiawiać na temat problemów, z jakimi borykają się podczas i po zakupie wcale nie taniej aparatury. W końcu pojawiły się pytania, czy moglibyśmy… Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom postanowiliśmy zbudować kompletne portfolio wysokiej jakości urządzeń dla produkcji audio na planie. Wybraliśmy najlepsze marki, a nasza propozycje spotkały się z natychmiastową pozytywną reakcją producentów. Tyczka, rekorder, mikroport, torba, zasilanie? Żaden problem! Teraz to wszystko w ofercie Pawlaki Pro Audio i naszych partnerów!

Dane rejestrowe:
Pawlaki Pro Audio
Kościelna Droga 105D
05-092 Łomianki Dolne
NIP: 7751067557

Email: pawlaki [at] pawlaki.com
Tel.: +48 692 213 713

Biuro handlowe:
Wiślana 32E
05-092 Łomianki Dolne

Godziny pracy:
Pon-Pt: 9:00-17:00
So: fiesta
N: siesta

Mapa dojazdu: