PAWLAKI PRO AUDIO wyłącznym dystrybutorem K-ARRAY w Polsce

Stworzona w 1990 roku przez Alessandro Tatiniego i jego ojca, Carlo, wraz z Massimo Ferratim firma K-ARRAY od samego początku skupiona była na projektowaniu takich rozwiązań, które ułatwiłyby lub rozwiązały trudności, z jakimi borykają się operatorzy imprez i produkcji muzycznych, a ponadto lub przede wszystkim – pozwoliłyby obniżyć wysokie koszty związane z załadunkiem, rozładunkiem i transportem ciężkich systemów nagłośnieniowych.

TECHNOLOGIA, DESIGN, DŹWIĘK, MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ – w ten sposób narodził się pomysł stworzenia smukłych i ultrakompaktowych głośników zdolnych do odtwarzania dźwięku o najwyższej jakości. Od tego czasu K-ARRAY nieustannie inwestuje w rozwój innowacyjnych technologii i tworzenie bezprecedensowych rozwiązań, idąc coraz dalej w poszukiwaniu rewolucyjnego designu, który nigdy nie idzie na kompromis w zakresie jakości dźwięku.

Dzięki nowatorskiemu podejściu oraz połączeniu nowoczesnego designu i bezkompromisowego dźwięku systemy K-ARRAY znalazły swoje miejsce w tak prestiżowych instalacjach jak Teatro alla Scala w Mediolanie, Royal Opera House w Londynie, St. Patrick’s Cathedral i Lincoln Center for the Performing Arts w Nowym Jorku.

Z dniem 1 stycznia 2021r. firma PAWLAKI PRO AUDIO została oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem w Polsce systemów nagłośnieniowych włoskiej firmy K-ARRAY.

Sebastian Pawlak, właściciel PAWLAKI PRO AUDIO: Przez ostatnie 3 lata dystrybutorska działalność mojej firmy skupiona była przede wszystkim na rynku produkcji telewizyjnej i filmowej, gdzie oferujemy najwyższej jakości rozwiązania audio i wideo. Dystrybucja K-ARRAY w Polsce oznacza dla mnie powrót do branży nagłośnieniowej, czyli do tego, czym zajmowałem się przez niemal 20 lat i co zawsze lubiłem. K-ARRAY oferuje bezkompromisowe rozwiązania w zakresie systemów dźwiękowych przeznaczonych dla instalacji stałych (butiki, restauracje, sale konferencyjne, teatry), rezydencji prywatnych, jak i również na potrzeby realizacji każdego rodzaju eventów oraz dużych produkcji muzycznych. Myślę, że klientom, projektantom oraz integratorom, poszukującym niemal niewidocznych systemów dźwiękowych, przypadną do gustu rozwiązania takie jak Lyzard/Azimut, Viper czy RAIL, a po covidowej odnowie systemami serii Event, Anakonda, Pinnacle czy Muggelo zainteresują się firmy branży eventowej i koncertowej. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Dane rejestrowe:
Pawlaki Pro Audio
Kościelna Droga 105D
05-092 Łomianki Dolne
NIP: 7751067557

Email: pawlaki [at] pawlaki.com
Tel.: +48 692 213 713

Biuro handlowe:
Wiślana 32E
05-092 Łomianki Dolne

Godziny pracy:
Pon-Pt: 9:00-17:00
So: fiesta
N: siesta

Mapa dojazdu: