CRALTECH w Pawlaki Pro Audio

Niezmiernie miło jest nam poinfmormować, że podczas targów IBC 2018 firma Pawlaki Pro Audio zawarła umowę z firmą CRALTECH i została partnerem handlowym tej marki na rynku polskim.

CRALTECH jest producentem profesjonalnych systemów typu multiviewer. Siedziba firmy mieści się w Barcelonie (Katalonia). W ofercie firmy znajdują się systemy zarządzania obrazem w obudowach typu rack 19″ (quad & multiview format) dedykowane do współpracy z zewnętrznymi monitorami, jak również wysokiej jakości monitory LCD z wbudowanymi systemami zarządzania obrazem (quad & multiview format).

Urządzenia CRALTECH bazują na dedykowanym hardware, a nie na wbudowanym komputerze klasy PC, oraz nie posiadają wbudowanych wentylatorów, dzięki czemu są ciche oraz charakteryzują się niskim poborem mocy. Zastosowana wewnątrz nowa technologia przetwarzania obrazu skutkuje niewielkim opóźnieniem, tj. na poziomie zaledwie pół ramki w systemie.

Oprócz zarządzania podziałem obrazu systemu urządzenia CRALTECH umożliwiają wyświetlanie takich danych jak: UMD, informacji o formacie obrazu, tally, markerów, zegarów i timerów, wykresów obrazu (waveform & vectorscope), time code, wskaźników poziomu audio oraz alarmów.

Możliwe jest również linkowanie urządzeń, zwiększając tym samym liczbę wejść (3G/HD/SD SDI). To szybkie i bardzo dobrze przemyślane rozwiązania dla wymagających użytkowników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemów CRALTECH. W przypadku pytań chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze urządzeń.