Kariera

Firma Pawlaki Pro Audio dostarcza rozwiązania profesjonalne na rynku produkcji telewizyjnej. Wobec planów poszerzenia naszego portfolio produktów poszukujemy osoby na stanowisko technika-handlowca.

Osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów i sprzedaż oferowanych przez nas systemów audio/video. Do jej obowiązków należeć będzie również wsparcie techniczne klienta w zakresie oferowanych urządzeń i systemów.

Oczekujemy od kandydata na to stanowisko przede wszystkim otwartości na nowe wyzwania, jakie niesie praca w naszej firmie, umiejętności swobodnego kontaktu z klientem i chęci zdobywania wiedzy. Wskazane jest, aby kandydat posiadał doświadczenie w pracy w branży telewizyjnej – przede wszystkim w segmencie audio (systemy interkomowe, systemy mikrofonów bezprzewodowych, konsolety audio). Mile widziana znajomość rozwiązań video w produkcji TV oraz orientacja w tematyce IT (AoIP, VoIP, Dante, ST2110, AES67). Wymagane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego technicznego.

Oferujemy przede wszystkim możliwość komfortowej pracy w szybko rozwijającej się firmie. Nie stawiamy żadnych barier w pracy i rozwoju osobistym. Stawiamy na samodzielność w rozwiązywaniu problemów i pomysłowość w realizacji planów. Zapewniamy m.in. szkolenia w kraju i za granicą, udziały w targach międzynarodowych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 25 sierpnia 2019 na adres pawlaki[at]pawlaki.com