Aktualności

NAB Show 2018: Nowa matryca RTS

Nosi imię najpotężniejszego z nordyckich bogów. Jego fizyczna funkcjonalność to zestawienie najlepszych kart oraz interfejsów matrycy Adam: AIO-16A, OMI, RVON, MC-IIe, DSI-2008.

Jeśli dodać do tego najnowszą technologię RTS, to nie ma i długo nie będzie miał sobie równych.

Oto ODIN – Omneo Digital INtercom.

To pierwsza na świecie skalowalna cyfrowa matryca interkomowa. W rozmiarze 19″/1RU specjaliści RTS upakowali 128 portów/adresów alokowanych co do typu i przeznaczenia przez użytkownika.

Z poziomu menu urządzenia w bardzo prosty i intuicyjny sposób można podejrzeć parametry pracy matrycy oraz zaprogramować ją bez korzystania z oprogramowania AZedit czy IPedit.

128 portów to nie koniec. Łącząc ze sobą do 8 matryc ODIN możemy w ten sposób uzyskać macierz logiczną o maksymalnym rozmiarze 10240 portów.

ODIN to potęga sama w sobie, a to dopiero początek nowego świata komunikacji i przełomu technologicznego od RTS.

Więcej informacji znajdziecie już teraz na stronie RTS.

Zapraszamy!

Nietypowy projekt – nowoczesne rozwiązania

Zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy doborze i konfiguracji systemu interkomowego w dosyć nietypowym projekcie dla firmy mocno związanej m.in. z wynajmem systemów komunikacji na potrzeby planów zdjęciowych. Wszystko stało się za sprawą informacji, jaką firma RTS Intercom Systems opublikowała 5 dni temu,  o zapowiadanej premierze nowego skalowalnego systemu interkomowego. Czytaj dalej Nietypowy projekt – nowoczesne rozwiązania

RTS: Rewolucja na NAB Show 2018

Podczas NAB Show 2018 odbędzie się światowa premiera najbardziej rewolucyjnego produktu w historii RTS Intercom Systems. Będzie to przełomowe rozwiązanie, które na nowo zdefiniuje łączność interkomową, skalowalność i wszechstronną wydajność systemu interkomowego. To wszystko mieścić się będzie w jednostce formatu 19″ o wysokości zaledwie 1RU, dzięki czemu nowa matryca stanie się bardziej dostępna i przyjazna dla użytkownika niż kiedykolwiek wcześniej.

Brzmi niewiarygodnie? Odwiedź stoisko RTS (C5409) podczas NAB w Las Vegas w dniach 9-12 kwietnia 2018 i poznaj kolejny poziom innowacji w systemach interkomowych RTS!

Jeśli jednak nie wybierasz się na NAB Show, to po prostu zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci możliwości nowej matrycy RTS.

Wystartowaliśmy

Ruszyliśmy z nową firmą – nowym biznesem – przede wszystkim dlatego, że to Państwo oczekiwali z naszej strony kontynuacji wsparcia w zakresie systemów łączności, a wręcz zachęcali do podjęcia przez nas takich, a nie innych kroków. Zatem jesteśmy i będziemy do Państwa pełnej dyspozycji (może z małą przerwą na herbatę). Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.